Coors világos sör 0,5l 4,3%
A 4,3%-os alkoholtartalmú Coors dobozos sör kiváló egyensúlyt kínál a malátás édesség és az enyhén komlós kesernyésség között. A sör különlegessége a Colorado állambeli Sziklás-hegység forrásvizéből készül, amely tiszta és természetes ízt kölcsönöz az italnak. Az aranyszínű ital lágy, buborékos textúrával rendelkezik, amely tökéletes választás a forró nyári napokon vagy egy baráti grillezés mellé.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Coors egy könnyed és frissítő amerikai világos sör, amely 4,3%-os alkoholtartalommal rendelkezik. Az 500 ml-es dobozos kiszerelésű sör tökéletes választás a forró nyári napokra, kellemesen lágy malátás ízével és enyhén komlós karakterével. Ideális önmagában vagy baráti összejövetelekhez.
Tápérték: 100 g
| Energia | 150 kJ/36 kCal |
| Zsír | 0.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.1 g |
| Szénhidrát | 2.6 g |
| amelyből cukor | 0.5 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| Búza |
| Árpa |
| glükózszirup |
| Komló |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.