Beck’s minőségi világos sör 5% 500ml
Eredet: Bremen, Németország
Ízprofil: Friss, enyhén kesernyés, könnyed és harmonikus
Alkoholtartalom: 5% ABV
Kiszerelés: 0,5 literes draught üveg
Alkohol típus: Pilsner/lager
Alkalom: Barbecue, baráti összejövetel, pihenős esték
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
399 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Élvezze a Beck’s 5% 0.5l drs sör frissességét és hagyományos német ízvilágát! Ez a prémium pilsner könnyed, harmonikus és enyhén kesernyés, tökéletes választás baráti összejövetelekhez vagy pihenős estékhez.
Összetevők
Ivóvíz, Árpamaláta, Komló
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 ml-ben: |
|---|---|
| Energia | 174 kJ/41 kcal |
| Zsír | 0 g |
| ebből telített zsír | 0 g |
| Szénhidrát | 3,1 g |
| ebből cukrok | 0,1 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0 g |
Allergén információ
Tartalmaz: Árpa














Reviews
There are no reviews yet.