Peroni Nastro Azzurro Stile Capri minőségi világos sörkeverék 4,2% 330ml
Kóstolja meg a Peroni Nastro Azzurro Stile Capri prémium minőségű világos sört! Ez az olasz gyártású, 330 ml-es lager sör a Capri-sziget ihlette, könnyen iható, alacsony keserűségű, mégis magas minőségű. Válogatott alapanyagokból készül, olasz citrom és olívalevél kivonattal gazdagítva, ami egyedi nyári hangulatot kölcsönöz neki. Alkoholtartalma 4,2%.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Peroni Stile Capri – Capri ihlette, könnyen iható, prémium lager sör. Alkoholtartalom: 4,2% Egy kellemes, könnyen iható lager, alacsony keserűséggel. A Peroni Nastro Azzurrohoz képest alacsonyabb alkoholtartalommal, viszont változatlanul magas minőségű, válogatott alapanyagokból készül. A Peroni Stile Caprit a hozzáadott olasz citrom és olajfalevél kivonata teszi még egyedibbé, ezzel megidézve az olasz tengerpart jellegzetes nyári hangulatát.
Tápérték: 100 g
| Energia | 167 kJ/40 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3.9 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0.3 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| világos sör | |
| víz | |
| Árpamaláta | |
| Kukoricagríz | |
| Komló | |
| Olajfalevél kivonat | 0.01 % |
| Citrom ízű kivonat | 0.01 % |
| Természetes aromák | 0.01 % |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.