Dreher 24 citrom ízű alkoholmentes világos sör 500ml
A Dreher 24 Citrom kellemes, frissítő íze minden aktív program vagy könnyed kikapcsolódás után tökéletes választás akármerre jársz!
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Dreher 24 citrom ízű ital és alkoholmentes világos sör keveréke.
A Dreher alkoholmentes termékével az igazi sör ízét a nap bármely szakaszában élvezheti. A D24 egyedi gyártási technológiával a teljes sörfőzési folyamaton keresztül megy, karakteres keserűjét kiemeli mérsékelt testessége. Markánsan maláta és komló illatú, frissítő jellegű alkoholmentes sör.
Tárolási információ: száraz, hűvös helyen tárolandó!
Származási hely: Magyarország
Tápérték: 100 ml
| Energia | 109 kJ/26 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 6.3 g |
| amelyből cukor | 6.3 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.03 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| alkoholmentes sör | |
| víz | |
| Árpamaláta | |
| komlókivonat | |
| víz | |
| Cukor | |
| citrom ízű ital | |
| Citrom- és narancslé sűrítmény | 4.3 % |
| víz | |
| Cukor | |
| árpamaláta kivonat | |
| természetes aroma | |
| Stabilizátor | |
| Szentjánoskenyérliszt |














Reviews
There are no reviews yet.