Knorr füstölthús-ízesítő kocka 8 x 10 g (80 g)
- Garantáljuk – Gluténmentes
- Hozzáadott ízfokozó adalékanyag nélkül
- Nem tartalmaz mesterséges színezéket
498 Ft
In Stock
Leírás
Felhasználási javaslat:
Egy kockát tegyünk 500 ml forrásban lévő vízbe és oldódásig keverjük.
Recept
Lencseleves pirított szalonnával:
150 g apróra vágott vöröshagymát, 160 g sárgarépát, 60 g zellert és 85 g kockára vágott szalonnát 1 ek. olajon 4-5 percig pirítunk. Hozzáadunk 150 g vörös lencsét és 1,2 liter alaplevet, melyet 1 db Füstölthús-ízesítő kockából készítettünk el. Időnként megkeverve 35 percig pároljuk.
Összetevők
Só, Keményítő, Növényi zsírok (pálma, shea, sal), Élesztőkivonat, Cukor, 5, 8% füstölt szalonna zsír [hasaalja szalonna, antioxidáns (rozmaringkivonatok), füst], 1, 1% sonkapor [sertéshús, só, antioxidáns (rozmaringkivonatok)], Karamell-szirup, Maltodextrin, Aromák, Zöldfűszerek (0, 2% petrezselyem¹, tárkony), Füstaroma, Fűszerek (bors, petrezselyemgyökér-por¹, zellermag), ¹Fenntartható gazdaságból
Tápérték: 100 g
| Energia | 31 kJ/7 kCal |
| Zsír | 0.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.3 g |
| Szénhidrát | 0.5 g |
| amelyből cukor | 0.5 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0.81 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Zeller |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.