Gösser Natur Zitrone citrom ízű alkoholmentes sörital 0% 500ml
- Természetes alapanyagokból
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
399 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
- Ha természetes felfrissülést keresel, válaszd a Natur Zitronét! Tökéletes üdítő alacsony kalóriatartalommal, mesterséges összetevők nélkül. Visszazárható palackjának köszönhetően egész nap veled lehet, így bárhol és bármikor felfrissülhetsz.
Tápérték: 100 g
| Energia | 137 kJ/32 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7.8 g |
| amelyből cukor | 7 g |
| Fehérje | 0.1 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| fruktóz |
| citromlé sürítményböl |
| Narancslé sűrítményből |
| E330 - Citromsav |
| komlókivonat |
| Stabilizálószerek |
| E414 - Gumiarábikum |
| glicerin-észterek természetes gyantából |
| szentjánoskenyérmag-liszt |
| természetes aroma |
| Antioxidáns |
| aszkorbinsav zsírsav-észterei |
| tokoferolban gazdag kivonat |
| citromfű kivonat |
| szén-dioxid |














Reviews
There are no reviews yet.