RICELAND Főzőtasakos rizs Konyhakész 2x125g
Főzőtasakos, fényezetlen, hántolt, hosszúszemű „A” minőségű rizs.
Felhasználható: valamennyi rizses fogáshoz, olcsó és praktikus köret kezdő és gyakorló háziasszonyoknak egyaránt.
Főzési idő: 16-18 perc.
350 Ft
In Stock
Leírás
Riceland előfőzött hosszúszemű konyhakész rizs.
Kiszerelés: 2 x 125 g. főzőtasakban / doboz. (250 g)
Köretként hús illetve halételek mellé, zöldséggel, salátákhoz. Enyhény ragad.
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g termékben: | |
| Energia | 1462 kJ |
| 345 kcal | |
| Zsír | 0,9 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 76,5 g |
| amelyből cukrok | 0,1 g |
| Rost | 1,2 g |
| Fehérje | 7,0 g |
| Só | <0,01 g |
Átlagos tápérték 100 g termékben:
Energia: 1462 KJ (345 Kcal)
Zsír: 0,9 g ebből telített 0,2 g
Szénhidrát: 76,5 g ebből cukrok: 0,2 g
Fehérje: 7,0 g
Só: <0,01 g














Reviews
There are no reviews yet.