Jacobs 8×11,5G Cappucino Bailey’s
Instant cappuccino por Bailey’s ízesítéssel, gazdag és krémes kávéélményt nyújtva, amely a klasszikus ízeket ötvözi.
1 180 Ft
In Stock
Leírás
Instant cappuccino por Bailey’s ízesítéssel, gazdag és krémes kávéélményt nyújtva, amely a klasszikus ízeket ötvözi.
Összetevők
Cukor, instant kávé, tejpor (tej), növényi olaj, kakaópor, Bailey's ízű aroma, emulgeálószerek (szójalecitin), aromaanyagok.
Tápérték 100 g termékben
| Tápanyag | Mennyiség |
|---|---|
| Energia | 1800 kJ / 430 kcal |
| Zsír | 7 g |
| ebből telített zsírsavak | 4 g |
| Szénhidrát | 80 g |
| ebből cukrok | 75 g |
| Fehérje | 5 g |
| Só | 0,5 g |
Allergének
Tej, szója













Reviews
There are no reviews yet.