PÖLÖSKEI SZÖRP ZERO NARANCS 50% DRS 1L
- Színek, ízek, illatok
- Több gyümölccsel, 50% gyümölcstartalom
- Zero hozzáadott cukorral
- Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
698 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Narancs ízű szörp édesítőszerekkel, hozzáadott cukrot nem tartalmaz.Több…50% gyümölcstartalomTöbb gyümölcs a 2022 előtt gyártott termékhez képest
Összetevők
Gyümölcslevek (50%, sűrítményből visszahígítva: almalé 43%, szőlőlé 6%, narancslé 1%), Pölöskei Aquafitt természetes ásványvíz, Étkezési sav (citromsav), Narancs készítmény (stabilizátorok: fagyanták glicerin-észterei, gumiarábikum; aromák; színezék: karotin, nátrium-szaharinát), Édesítőszerek (nátrium-ciklamát, szukralóz, aceszulfám-K), Tartósítószerek (nátrium-benzoát, kálium-szorbát), Antioxidáns (aszkorbinsav), Gyümölcstartalom: 50%
Tápérték: 100 g
| Energia | 118 kJ/28 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 5.7 g |
| amelyből cukor | 5.5 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0.1 g |















Reviews
There are no reviews yet.