Airwaves Drazsé Rágó 14gr Black Mint
Mentol- és ánizsízű cukormentes rágógumi édesítőszerrel.
In Stock
Leírás
Az Airwaves Black Mint rágógumi tökéletes választás lehet, ha friss leheletre és energikus érzésre vágyik. Intenzív íze és hűsítő hatása miatt sokan szeretik, és gyakran választják különféle alkalmakra, például étkezések után vagy sportolás előtt.
Összetevők
Édesítőszerek: szorbit, izomalt, mannit, aszpartám, aceszulfám K, Gumialap, Fényezőanyag kalcium-karbonát, Aromák, Sűrítőanyag gumiarábikum, Emulgeálószer szójalecitin, Fényezőanyag karnaubaviasz, Antioxidáns BHA, Színezékek: E141, E133
Az allergén információk az összetevők között vastagon kiemelve találhatók.
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g termékben: | |
|---|---|
| Energia | 585 kJ/140 kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 58,5 g |
| amelyből: | |
| cukrok | 0 g |
| poliolok | 58,5 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400kJ/2000kcal)




















Reviews
There are no reviews yet.