Asahi Super Dry 0,33L Palackos Sör
Az Asahi Super Dry egy világos, minőségi, pasztőrözetlen sör. Ebben a sörben a rizsnek, a kukoricának nincs olyan erős karaktere, mint az árpának, vagy a búzának.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
429 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
- Az Asahi Super Dry egy világos, minőségi, pasztőrözetlen sör. Ebben a sörben a rizsnek, a kukoricának nincs olyan erős karaktere, mint az árpának, vagy a búzának. Aki figyelve issza, az felfedezheti értékeit.
- Az Asahi Sörgyárak Zrt. Japán egyik legjelentősebb sörgyártó társasága; központja a japán főváros, Tokió. Az „Asahi” (朝日) egyébiránt felkelő napot jelent a japán nyelvben. Az Asahi vállalatot eredetileg Oszakában alapították. Az első világháborúban német hadifoglyok dolgoztak a gyárban. Japán így próbálta eltanulni a sörfőzés európai fortélyait. Ennek eredménye lett az Asahi, melyet úgy tartottak számon, mint a japán sör, mely vetekszik a németekével.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 169 kJ/40 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 2.8 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0.3 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| Kukoricakeményítő |
| Komló |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.