Aviko gyorsfagyasztott édesburgonya hasábok ropogós bevonattal 450g
Édesburgonya hasábok, elősütött és gyorsfagyasztott félkész termék.
Az Aviko gyorsfagyasztott édesburgonya hasábok ropogós bevonattal különleges és ízletes alternatívát kínálnak a hagyományos sült burgonyával szemben. Az édesburgonya természetes, enyhén édeskés íze és a kívül ropogós, belül puha állag harmonikus párost alkot.
In Stock
Leírás
A termék egyszerűen és gyorsan elkészíthető: sütőben olaj hozzáadása nélkül is ropogósra sül, olajsütőben pedig néhány perc alatt aranybarnára pirul. Kiváló köret húsételek, burgerek vagy saláták mellé, de mártogatóssal tálalva önálló snackként is megállja a helyét.
A ropogós bevonat gondoskodik arról, hogy a hasábok sütés után is megtartsák frissességüket és kellemes állagukat. Az Aviko megbízható minősége egyenletesen finom eredményt biztosít minden elkészítésnél.
Ideális választás azok számára, akik változatosabb és ízletesebb köretet keresnek a mindennapokra.
Felhasználási javaslat:
Olajsütőben: max. 175°C-ra hevített bő olajban 4-5 percig.
Sütőben: 220°C-on 15-20 percig. Sütés közben egyszer forgassa át.
Tárolási információ: fagyasztva, -18°C alatt tárolandó!
Összetevők
Édesburgonya (származási ország: nem EU); Napraforgó étolaj; Módosított burgonyakeményítő; Rizsliszt; Dextrin; Étkezési só; Térfogatnövelő szerek (E500, E450); Maltodextrin; Sűrítőanyag (E415); Kurkuma; Színezék: paprikakivonat
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g |
|---|---|
| Energia | 632 kJ / |
| - | 151 kcal |
| Zsír | 6,6 g |
| amelyből telített zsírsavak | 1,7 g |
| Szénhidrát | 19 g |
| amelyből cukrok | 10 g |
| Rost | 3,7 g |
| Fehérje | 1,9 g |
| Só | 0,44 g |














Reviews
There are no reviews yet.