
Ba-ha-mas sárgahüvelyű fagyasztott zöldbab 450g
Sárga hüvelyű vágott zöldbab gyorsfagyasztott
In Stock
Leírás
A Ba-ha-mas sárgahüvelyű zöldbab egy gyorsfagyasztott termék, mely ideális választás zöldbabfőzelék, zöldbab leves és egyéb zöldbabból készült ételek készítéséhez. A termék könnyen kezelhető, és kiváló eredményt biztosít, így időt spórolhat a konyhában.
A sárgahüvelyű zöldbab felhasználható akár rakott ételekhez is, vagy akár egy finom zöldbabos salátához.
Elkészítési javaslat:
A fagyasztott zöldbabot forrásban lévő sós vízben 5-8 percig főzzük, majd leszűrjük és ízlés szerint fűszerezzük.
Összetevők:
sárgahüvelyű zöldbab.
Allergén információ:
nem tartalmaz allergéneket.
Fogyasztás előtt kérjük, ellenőrizze a termék csomagolásán feltüntetett allergén információkat!
Tárolási javaslat:
-18 °C-on ajánlott, felengedés után visszafagyasztani TILOS!
Tápérték 100 grammban:
| Tápanyag | Mennyiség |
|---|---|
| Energia | 138 kJ/33 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| amelyből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrát | 4,2 g |
| amelyből cukrok | 2,0 g 1 |
| Rost | 3,4 g |
| Fehérje | 2,5 g |
| Só | 0,05 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj

















Reviews
There are no reviews yet.