Bomba classic zero cukormentes dobozos energiaital 250ml
- 0 g cukor – cukormentes formula
- Édesítőkkel készült, hogy kellemes édes ízt adjon
- 250 ml praktikus kiszerelés
- Könnyen hordozható fémdoboz, amely strapabíró és újrahasznosítható
- Megbízható energiaforrás gyors élénkítéshez
Fogyasztása gyermekeknek, terhes nőknek és koffeinre érzékeny személyeknek nem ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Bomba energiaital 250 ml-es fémdobozban kapható, cukormentes verzióban. Ideális társ a mindennapokhoz, sporthoz, vagy gyors energiapótláshoz, miközben nincs hozzáadott cukor.
- Ideális edzés előtt vagy közben, munkába indulásnál vagy hosszabb utakon
- Fogyasztás előtt és után tartsuk hidegen a legjobb ízélményért
- Kerüld a túlzott fogyasztást, ne keverd alkohollal
Összetevők
Víz, Étkezési sav citromsav, Savanyúságot szabályozó anyag: nátriumcitrát, Széndioxid, Aroma, Aroma: koffein (15 mg/100 ml), Karamell (cukor, víz), Édesítőszerek: aszpartám*, aceszulfám K, *Fenil-alanin forrást tartalmaz, Inositol (0,02%), Vitaminok: niacin, Pantoténsav, B6-vitamin, B12- vitamin, Színezékek: szulfitos-ammóniás karamell karamell, riboflavinok
| Tápérték adatok | |
| Megnevezés | 100 ml |
|---|---|
| Energia | 18 kJ (4 kcal) |
| Zsír | 0 g |
| - -amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | <0 g |
| - -amelyből cukrok | <0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,3 g |
| Niacin | 7,2 mg (45%*) |
| B6-vitamin | 0,798 mg (57%*) |
| B12-vitamin | 0,4 μg (16%*) |
| Pantoténsav | 1,98 mg (33%*) |
| *NRV% (napi beviteli referenciaérték) |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.