Borsodi Friss 0,5L Körte-Alma Ízű Alkoholmentes Dobzos Sör (DRS)
- Kizárólag természetes forrásból származó összetevőkkel
A Borsodi Friss Körte-Alma egy 0,0%-os alkoholtartalmú, frissítő ízesített sör, amely az alkoholmentes sör és a gyümölcsös üdítőital keveréke.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
339 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
0,0% alkohol, 100% felfrissülés – a megújult Friss 0,0% gyümölcsös üdítőital, és alkoholmentes malátaital keveréke, természetesen frissítő ízzel! Minőségi választás azoknak, akik inspiráló élményekkel teli mindennapokra szomjaznak.
Összetevők
- Ivóvíz
- Alkoholmentes világos sor (ivóvíz, árpamaláta, komló)
- Fruktózszirup
- Szén-dioxid
- 5% almalé sűrítményből
- Savanyúságot szabályozó anyag: almasav
- Természetes aromák
- Színezék: karamell
- 0,1% körtelé sűrítményből
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 ml termékben: |
|---|---|
| Energia | 107 kJ / 25 kcal |
| Zsír | 0,6 g |
| Amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 5,0 g |
| Amelyből cukrok | 4,9 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,03 g |
Allergén információ
Tartalmaz: Árpa














Reviews
There are no reviews yet.