Cappy 100% narancslé 1l (DRS)
Kóstolja meg a Cappy 100% narancslevét, mely sűrítményből készült és 14 narancsból préselték! Ez a finom magyar termék C-vitamint és káliumot is tartalmaz, hozzájárulva az immunrendszer normál működéséhez.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
100% Narancslé 14 narancsból kipréselve*** *** A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez. Változatos és kiegyensúlyozott étrend részeként fogyassza.Töltsd fel az energiáidat egy pohár finom Cappy narancslével, mely hozzáadott C-vitamint és Káliumot tartalmaz. A C-vitamin segíti az immunrendszer normal működését. Fogyasztása változatos, kiegyensúlyozott étrend és egészséges életmód részeként ajánlott.
Vitaminok és ásványi anyagok 100 ml termékben:
- C-vitamin (Aszkorbinsav): 12 mg (15%*)
- Kálium (K⁺): 180 mg (9%*)
Tápérték: 100 ml
| Energia | 42 kJ/84 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 8.7 g |
| amelyből cukor | 8.7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| narancslé |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.