CAPPY Ice Fruit Multivitamin Üdítőital szénsavmentes 12%-os 0,5L
Szénsavmentes vegyesgyümölcs ital mangosztán ízesítéssel, cukorral és édesítőszerrel, hozzáadott vitaminokkal.
Gyümölcstartalom: 13%
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Frissülj fel a Cappy Ice Fruit gyümölcsitalaival! Válassz egyet a finom ízek közül ebéd vagy vacsora mellé, hogy az étkezés még örömtelibb legyen!
Vitaminok 100 ml termékben:
- B3-vitamin (Niacin): 2,4 mg (15%*)
- E-vitamin (Alfa-tokoferol): 1,8 mg (15%*)
- B5-vitamin (Pantoténsav): 0,9 mg (15%*)
- B6-vitamin (Piridoxin): 0,21 mg (15%*)
- A-vitamin (Retinol): 120 µg (15%*)
NRV: Napi beviteli referenciaérték %-a felnőttek esetén.
A termék fogyasztása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet, valamint az egészséges életmódot.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 70 kJ/28 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 6.7 g |
| amelyből cukor | 6.7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.03 g |
| Élelmi rost | g |
összetevők:
víz, gyümölcslevek (sűrítményből) [narancs (11,2%), mandarin (0,5%), mangó (0,5%) és maracuja (0,2%)], fruktóz-glükózszörp, sárgabarackpürék (sűrítményből), guavapüré (0,3%) és mangópüré 0,2% (sűrítményből), étkezési sav (citromsav), aromák mangosztán aromával, stabilizátorok (nátrium-karboxi-metil-cellulóz és guargumi), mangópüré (0,1%), antioxidáns (aszkorbinsav), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), édesítőszer (szteviol glikozidok), vitaminok [niacin (B3), E-vitamin, pantoténsav (B5), B6 és A-vitamin].
Allergének: -
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj














Reviews
There are no reviews yet.