CAPPY Őszibarack mix 50%-os 1L
Gyümölcsital barackpürével és almalével sűrítményből, cukorral és édesítőszerekkel. Hozzáadott B6-, C-vitaminnal. Gyümölcstartalom min. 50,6%.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
998 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Frissítsd fel az energiáidat egy pohár finom Cappy Őszibarackkal, amelyben benne van a gyümölcs legjava. C-, B₆-vitaminnal.
A C- és B₆-vitamin hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez.
Vitaminok 100 ml termékben:
- B6-vitamin (Piridoxin): 0,11 mg (8%*)
- C-vitamin (Aszkorbinsav): 6,4 mg (8%*)
Tápérték: 100 ml
| Energia | 165 kJ/39 kCal |
| Zsír | g |
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 9 g |
| amelyből cukor | 9 g |
| Fehérje | g |
| Só | 0.03 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz | |
| Gyümölcspüré és gyümölcslé sűrítményből | |
| Őszibarackpüré | 40 % |
| Almalé | 10.7 % |
| Cukor | |
| Étkezési sav | |
| E330 - Citromsav | |
| Stabilizátor | |
| gellángumi | |
| Édesítőszer | |
| E955 - Szukralóz | |
| Aroma | |
| c-vitamin | |
| b6-vitamin | |
| Gyümölcstartalom min. 50,6% |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj


















Reviews
There are no reviews yet.