Coca-Cola Coke Vanilla 500 ml
Cola- és vaníliaízű szénsavas üdítőital.
Csomagolás mérete: 0.5l
- Alapíz: A jól ismert Coca-Cola jellegzetes íze
- Különlegesség: Vanília ízesítés
- Ízélmény: Édes, krémes, lágyan fűszeres
- Szénsav: Frissítő, közepes szénsavtartalom
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
399 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Coca-Cola Vanilla egy különleges szénsavas üdítőital, amely a klasszikus Coca-Cola ízét ötvözi a vanília gazdag, krémes édességével. Ez az egyedülálló kombináció egy új dimenziót ad a hagyományos kólaélményhez.
Összetevők
Víz, Glükóz-fruktózszirup, Széndioxid, Színezék: szulfitos-ammóniás karamell, Étkezési sav: foszforsav, Aromák, Koffein aroma
Tápérték: 100g
| Energia | kJ/200 kCal |
| Zsír | 47 g |
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 11.8 g |
| amelyből cukor | 11.8 g |
| Fehérje | g |
| Só | g |
| Élelmi rost | g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.