Coca-Cola colaízű szénsavas üdítőital 330ml
A Coca-Cola, a világ legnépszerűbb kóla ízű szénsavas üdítőitala, most 330 ml-es kiszerelésben, visszaváltható csomagolásban érkezik hozzád.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
349 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
ohn Pemberton atlantai gyógyszerész alkotta meg 1886-ban az üdítőital alapjául szolgáló szirupot, melyet szénsavas vízzel vegyített. Népszerűségének köszönhetően világszerte elterjedt, így a Coca-Cola ma már a világ minden táján megtalálható. Klasszikus kedvenc, ami minden alkalomhoz illik 1886 óta.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 190 kJ/45 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 11.2 g |
| amelyből cukor | 11.2 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz |
| fruktóz-glükózszörp |
| szén-dioxid |
| színezékek |
| szulfitos-ammóniás karamell |
| Étkezési sav |
| foszforsav |
| Természetes aromák koffeinnel |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj



















Reviews
There are no reviews yet.