Coca-Cola Zéró energiamentes szénsavas üdítőital édesítőszerekkel 1L
Coca-Cola Zero, a klasszikus kóla íz cukor nélkül, édesítőszerekkel.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
498 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A 2005-ben bemutatkozó Coke Zero az elmúlt több mint két évtized legnagyobb Coca-Cola termékbevezetése, ami 2007-re elérte az egymilliárd dolláros értéket. A Coca-Cola Zero a nagyszerű Coke ízt és az üdítő frissességet zéró cukorral párosítja
Tápérték: 100 ml
| Energia | 0.9 kJ/0.2 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.02 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz |
| E290 - Szén-dioxid |
| Színezék |
| szulfitos-ammóniás karamell |
| Édesítőszerek |
| Nátrium-ciklamát |
| Aceszulfám K és aszpartám |
| Étkezési sav |
| E338 - Foszforsav |
| Természetes aromák koffeinnel |
| Savanyúságot szabályozó anyag |
| E331 - Nátrium-citrátok |














Reviews
There are no reviews yet.