Delikát ételízesítő 75g
- 10 fajta zöldséggel
- Tartósítószer nélkül
- Mesterséges színezék nélkül
398 Ft
In Stock
Leírás
A Delikát ételízesítő gondosan válogatott és kíméletesen szárított zöldségek és fűszerek megfelelő arányú keveréke, mely nagyszerű ízt ad az Ön ételeinek.
A Delikát Márka több, mint 50 éve a háziasszonyok szolgálatában.
Csomagolás mérete: 0.075kg
Összetevők
Jódozott só (só, kálium-jodát), Cukor, 9, 75% szárított zöldségfélék (sárgarépa-granulátum, vöröshagyma-granulátum és -por, zellergumó-granulátum, vágott petrezselyemlevél, fokhagymapor, paszternák-granulátum, vágott lestyánlevél, piros kaliforniai paprika granulátum, paradicsompüré-por, vágott kapor), Ízfokozó (nátrium-glutamát), Kukoricakeményítő, Kukoricaolaj, Fűszerek (zellermagpor, kurkumapor), Aromák, Színezék (riboflavin)
Tápérték: 100 g
| Energia | 514 kJ/122 kCal |
| Zsír | 1.8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.2 g |
| Szénhidrát | 20 g |
| amelyből cukor | 13 g |
| Fehérje | 5.4 g |
| Só | 68.7 g |
| Élelmi rost | 2 g |
Allergének
| Zeller |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Tojás |
| Szójabab |
| Tej |
| Mustár |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.