Dr. Oetker Aroma rum 38ml
Az aromát sütemények és desszertek ízesítésére, ízeinek intenzívebb kiemeléséhez ajánljuk.
Javasolt adagolás:
4 ml (kb. 2 teáskanál) 500 g liszthez, 2 ml (kb. 1 teáskanál) 500 ml folyadékhoz.
350 Ft
In Stock
Leírás
Az aromát sütemények és desszertek ízesítésére, ízeinek intenzívebb kiemeléséhez ajánljuk.
Összetevők
Aroma, Ivóvíz, Hordozó: propilén-glikol, 7% etilalkohol, Színezékek (E150d, E150a)
Tápérték: 100 g
| Energia | 414 kJ/99 kCal |
| Zsír | 0.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 11 g |
| amelyből cukor | 0.1 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0.25 g |
| Élelmi rost | g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.