Dreher 24 Lime-Menta alkoholmentes világos sör 0,5l 0,0%
Dreher 24 Lime-menta ízű ital és alkoholmentes világos sör keveréke
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
319 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Dreher 24 lime-menta ízű alkoholmentes sör és üdítőital keveréke, visszaváltható csomagolásban. Ez a magyar termék kellemesen harmonizáló, aromás illatú, mely a lime-ra és a mentára emlékeztet. Íze harmonikus, édes-enyhén keserű és savanykás, kerek ízharmóniáját a lime és menta aroma teszi teljessé. Élvezd a valódi sör ízét alkohol nélkül egy 500 ml-es palackban!
Tápérték: 100 g
| Energia | 91 kJ/22 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.8 g |
| amelyből cukor | 4.6 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.05 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| Alkoholmentes világos sör | |
| víz | |
| Árpamaláta | |
| komlókivonat | |
| víz | |
| Cukor | |
| Lime-menta ízű ital | |
| víz | |
| Cukor | |
| Savanyúságot szabályozó anyag: citromsav | |
| Gyümölcslé lime sűrítményből | 0.1 % |
| természetes aroma | |
| Antioxidáns | |
| aszkorbinsav | |
| E300 - L-aszkorbinsav | |
| E330 - Citromsav |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.