Dreher 24 Málna alkoholmentes világos sör 0,5l
Gazdag ízvilágú, kellemes karakteres sör, aranyló színnel, málna ízesítéssel, alkoholmentes változatban.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Dreher alkoholmentes termékével az igazi sörízt a nap bármely szakaszában élvezhetjük. A Dreher 24 egy markánsan maláta és komló illatú, frissítő jellegű alkoholmentes sör, amelynek keserűjét kiemeli mérsékelt testessége. A gyümölcsös ízek kedvelőit a Dreher 24 0,0% különleges portfóliója célozza olyan izgalmas ízesítéssel, mint a Meggy-szeder, a Citrom, a Lime-menta, a Málna és a Maracuja-sárgadinnye.
Összetevők
| Alkoholmentes világos sör | |
| víz | |
| Árpamaláta | |
| komlókivonat | |
| víz | |
| Cukor | |
| Málna ízű ital | |
| víz | |
| Cukor | |
| Savanyúságot szabályozó anyag | |
| E330 - Citromsav | |
| természetes aroma | |
| Színezék | |
| fekete répa kivonat | |
| Gyümölcslé málna sűrítményből | 0.1 % |
| Édesítőszer | |
| Szteviol glikozid sztíviából |
Tápérték: 100 g
| Energia | 63 kJ/15 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3.1 g |
| amelyből cukor | 2.9 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.03 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.