Dreher Gold 0.5l dobozos DRS
A Dreher Gold 0.5l dobozos sör egy klasszikus magyar lager prémium minőségben. Aranyló színével, kellemesen kesernyés ízével és frissítő habkoronájával ideális választás mindennapi élvezetre vagy baráti összejövetelekre.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Eredet: Magyarország, Dreher Sörgyárak
Ízprofil: kiegyensúlyozott, kellemesen kesernyés, malátás íz
Alkoholtartalom: 5%
Kiszerelés: 0.5 liter dobozos, fényvédett csomagolás
Alkalom: baráti összejövetelek, vacsorák, könnyű frissítőként
Ételpárosítás: húsos ételek, magyar hagyományos fogások, sajtok
Tápérték: 100 g
| Energia | 170 kJ/41 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 2.8 g |
| amelyből cukor | 0.5 g |
| Fehérje | 0.6 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| Komló |
| komlókivonat |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Glutént tartalmazó gabonafélék |














Reviews
There are no reviews yet.