Fanta szénsavas narancsízű üdítőital 300 ml
- Új fincsi íz
- 3% narancslé
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
279 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Fanta Narancs egy frissítő, szénsavas narancsízű üdítőital, amely intenzív és ellenállhatatlan narancs ízével lep meg. Ez a játékos, pezsgő, gyümölcsös üdítő 5% narancslével készül és merész, buborékos ízélményt nyújtva oltja a szomjad. A Fanta Narancs a spontaneitást, a szabadságot és a játékosságot képviseli, miközben tökéletes nassolótárs és nem hiányozhat a bartáti összejövetelekről.
Összetevők
Víz, Fruktóz-glükózszirup, Narancslé sűrítményből (3%), Szén-dioxid, Étkezési sav: citromsav, Természetes narancs aromák egyéb természetes aromákkal, Antioxidáns: aszkorbinsav, Stabilizátor: guargumi, Színezék: karotinok, Tartósítószer: kálium-szorbát
Tápérték: 100 g
| Energia | 187 kJ/44 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 10.8 g |
| amelyből cukor | 10.8 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj



















Reviews
There are no reviews yet.