Ferrero Rocher Milk táblás tejcsokoládé mogyorós töltelékkel és mogyoródarabkákkal 90 g
Tejcsokoládé (60%) mogyorós töltelékkel (37%) és mogyoródarabkákkal.
1 180 Ft
In Stock
Leírás
Tejcsokoládé (60%) mogyorós töltelékkel (37%) és mogyoródarabkákkal.
Csomagolás mérete: 0.09kg
Összetevők
Cukor, Kakaóvaj, Mogyoró (16%), Kakaómassza, Pálmaolaj, Sovány tejpor, Tejsavópor, Dehidratált vaj, Zsírszegény kakaópor, Emulgeálószer: lecitinek (szója), Aromák, Összes kakaó összetevő: 27%
Allergén információ
Mandulát, diót, kesudiót, pekándiót, brazil diót, pisztáciát és makadámia diót tartalmazhat.
Tápérték: 100 g
| Energia | 2554 kJ/614 kCal |
| Zsír | 44.4 g |
| amelyből telített zsírsavak | 21.4 g |
| Szénhidrát | 46.2 g |
| amelyből cukor | 45.4 g |
| Fehérje | 6.2 g |
| Só | 0.163 g |
| Élelmi rost | g |














Reviews
There are no reviews yet.