Fuze Tea eper-aloe vera ízű üdítőital zöld tea kivonattal 1,5l
Megalkották a zöld tea, az eper és az aloe vera ízének páratlan fúzióját: a zöld tea üdítő jellege, az imádnivaló eper és az aloe vera különlegessége egyesül minden palackban.
- Zöld tea kivonat
- Kalóriaszegény
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
549 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Szénsavmentes eper-aloe vera-ízű üdítőital zöld tea kivonattal, cukorral és édesítőszerrel. Kevesebb, mint 1% gyümölcslével.
Összetevők
Víz, Cukor, Fruktóz, Savanyúságot szabályozó anyagok: almasav és nátrium-citrátok, Aromák, Zöld tea kivonat (0, 12%), Eperlé sűrítményből (0, 1%), Antioxidáns: aszkorbinsav, Édesítőszer: sztéviából származó sztéviol-glikozidok
Tápérték: 100 ml
| Energia | 83 kJ/20 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.5 g |
| amelyből cukor | 4.5 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.05 g |
| Élelmi rost | g |














Reviews
There are no reviews yet.