Guinness ír fekete színű sör 4,2% 440ml
GUINNESS DRAUGHT PRÉMIUM ÍR SÖR
A Guinness sör a világ egyik legnépszerűbb itala. Gazdag és krémes. Jellegzetesen fekete. Bársonyos lecsengésű. Ezt az ikonius sört a harmónia uralja.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Guinness Draught a világ egyik legismertebb ír söre, amely különleges, krémes habjáról és jellegzetes, sötét színéről vált legendássá. Dublinban, a Guinness Sörgyárban született, ahol tradicionális recept alapján, pörkölt árpával készül. Egyedülálló nitrogénes technológiájának köszönhetően selymes, lágy állag és gazdag ízvilág jellemzi, melyben a kávés és csokoládés jegyek finoman keverednek.
összetétel:
Ivóvíz; Árpamaláta; Pörkölt árpa; Komló és nitrogén
Tápérték: 100 ml
| Energia | 152 kJ/36 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0.3 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |














Reviews
There are no reviews yet.