
Gullon Cukormentes kakaós nápolyi 60 g
- Kakaós nápolyi
- Cukormentes krémtöltelékkel
- Diabetikus étrendbe beilleszthető
- Inzulinrezisztensek is fogyaszthatják
- Praktikus kis csomagolásában
398 Ft
In Stock
Leírás
Gullón ropogós ostyalapok kakaós ízű, cukormentes krémtöltelékkel. Praktikus kis csomagolásában bárhová könnyen magával viheti. Diabetikus étrendbe beilleszthető, inzulinrezisztensek is fogyaszthatják. Diétázóknak kiváló nassolnivaló.
Összetevők
Csokoládé ízesítésű krém 71%, növényi zsír (pálma és pálmamag), kakaópor 9%, Búzakeményítő, emulgeálószer (szójalecitin), aroma, búzaliszt 28%, térfogatnövelő szer: (nátrium- és ammónium-hidrogén-karbonát) Szinezék B-lkarotin. Nyomokban tejet és dióféléket tartalmaz. Kérjük, vegye figyelembe az allergénekre vonatkozó információkat.
Allergének
Nyomokban tartalmazhatja a következőket: Diók és származékai. (Tartalmazhat mandulát, mogyorót, diót, kesudiót stb.) Nyomokban tartalmazhatja a következőket: Tej és származékai Tartalmazza a következőket: Gluténtartalmú gabonafélék és származékaik Tartalmazza a következőket: Szójabab és származékai
Tápérték
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 1 808 kJ / 434 kcal |
| Zsír | 22 g |
| amelyből telített zsírsavak | 13 g |
| Szénhidrát | 68 g |
| amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 3 g |
| Fehérje | 4 g |
| Só | 0 g |













Reviews
There are no reviews yet.