Gullon Cukormentes rostdús keksz 170g
- Élelmi rostban gazdag
698 Ft
In Stock
Leírás
Élelmi rostban gazdag cukormentes keksz – búzakorpával, teljes kiőrlésű liszttel. Alacsony glikémiásindexű termék, ami jól beépíthető a cukorbetegek, inzulinrezisztensek, fogyni vágyók étrendjébe
összetevők:
Teljes kiőrlésű búzaliszt 57,5%,Édesítőszer: maltitok,Finomított napraforgó-étolaj 16,5%,Növényi rost 3,5%,Borsórost 3,5%,Térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok és ammónium-karbonátok,Emulgeálószer: szójalecitin,Étkezési só,Aroma
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 1 802 kJ / 431 kcal |
| Zsír | 17 g |
| amelyből telített zsírsavak | 1,7 g |
| Szénhidrát | 65 g |
| amelyből cukrok | 0,49 g |
| Rost | 9,3 g |
| Fehérje | 6,1 g |
| Só | 0,65 g |














Reviews
There are no reviews yet.