GULLON Nápolyi cukormentes vaniliás 60g
- Vaníliás ízű nápolyi
- Cukormentes krémtöltelékkel
- Diabetikus étrendbe beilleszthető
- Inzulinrezisztensek is fogyaszthatják
- Praktikus kis csomagolásában
398 Ft
In Stock
Leírás
Gullon Vaníliás nápolyi, ropogós ostyalapok vaníliás ízű, cukormentes krémtöltelékkel. Praktikus kis csomagolásában bárhová könnyen magával viheti. Diabetikus étrendbe beilleszthető, inzulinrezisztensek is fogyaszthatják.
Összetevők
vanilia ízesítésű krém 71% (édesítőszer (maltit, izomalt), növényi zsír (pálma és pálmamag), polidextróz, búzakeményítő, emulgeálószer (szójalecitin), aroma), búzaliszt 28%, növényi zsír (pálma), emulgeálószer (szójalecitin), só, térfogatnövelő szerek (nátrium- és ammónium-hidrogén-karbonát), színezék (béta-karotin). Élelmi rostban gazdag. Nyomokban tejet és dióféléket tartalmazhat.
Allergének
Nyomokban tartalmazhatja a következőket: Diók és származékai. (Tartalmazhat mandulát, mogyorót, diót, kesudiót stb.) Nyomokban tartalmazhatja a következőket: Tej és származékai Tartalmazza a következőket: Gluténtartalmú gabonafélék és származékaik Tartalmazza a következőket: Szójabab és származékai
Tápérték
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 1 798 kJ / 431 kcal |
| Zsír | 22 g |
| amelyből telített zsírsavak | 12 g |
| Szénhidrát | 63 g |
| amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 10 g |
| Fehérje | 3 g |
| Só | 0,15 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj


















Reviews
There are no reviews yet.