Horváth Rozi fűszeres tarja fűszersó 30g
- Fűszersó
- 1 kg húshoz
250 Ft
In Stock
Leírás
Fűszeres tarja fűszersó. Aromazáró csomagolásban
Összetevők
Jódozott étkezi só (étkezési só, kálium-jodid), Fokhagyma, Paprika, Vöröshagyma, Rozmaring, Chili, Bazsalikom, Oregánó, Bors
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g-ban |
|---|---|
| Energia | 520 kJ/124 kcal |
| Zsír | 2,3 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 18 g |
| ebből cukor | 11 g |
| Fehérje | 4,8 g |
| Só | 64,5 g |
Allergén információ
A termék gluténtartalmú gabonaféléket, tojást, tejet (laktóz), zellert, szóját, mustárt és szezámmagot is felhasználó gyártóüzemben készült.
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.