Horváth Rozi Kakukkfű morzsolt 5 g
A praktikus 5 grammos kakukkfű kellemes aromát kölcsönöz kulináris alkotásainak, a sült húsoktól a fűszeres ragukig.
250 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Horváth Rozi Kakukkfű morzsolt
Receptötlet:
Pirított máj tejszínnel és kakukkfűvel
Hozzávalók
60 dkg csirkemáj, 3 dl tej, 2 gerezd fokhagyma lereszelve, 1 fej vöröshagyma felkarikázva, 2 ek vaj, fél dl száraz fehérbor, fél dl tejszín, 1 tk Horváth Rozi kakukkfű, só, bors
Elkészítés
- A májat 30 percig fokhagymás tejben áztatjuk. Közben a vöröshagymát a vajon alacsony hőfokon karamellizáljuk (kb. 20 perc).
- A májat lecsepegtetjük, a tejet papírtörlővel leitatjuk róla, majd közepes hőfokon a hagymán lepirítjuk.
- Hozzáadjuk a kakukkfüvet, majd összeforraljuk a fehérborral és a tejszínnel, és csak ezután sózzuk, borsozzuk ízlés szerint.
- Tálaljuk ropogósra pirított kovászos kenyérrel, friss salátával, és egy pohár fehérborral.
Tápérték: 100 g
| Energia | 1047 kJ/253 kCal |
| Zsír | 3.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 1.3 g |
| Szénhidrát | 15 g |
| amelyből cukor | 3.6 g |
| Fehérje | 15 g |
| Só | 0.07 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| Kakukkfű |
| Morzsolt |
| szárított |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Tojás |
| Szójabab |
| Tej |
| Zeller |
| Mustár |
| Szezámmag |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj












![Jack Daniels Whiskey [0,7L|40%]](https://hunyadimarket.hu/wp-content/uploads/2025/12/jack-daniels-150x150.jpg)







Reviews
There are no reviews yet.