Horváth Rozi magyaros sertéssült fűszersó 30g
Magyaros sertéssült fűszersó
- 1 kg húshoz
- Aromazáró csomagolásban
250 Ft
In Stock
Leírás
Felhasználási információ:
A sertéshúst dörzsöljük be a Horváth Rozi Magyaros sertéssült fűszersóval, és 35-40 percig hagyjuk állni egy tepsiben, hogy a fűszer átjárja a húst. A hús alá öntsünk egy kevés vizet és fedjük le alufóliával. Sütőben, 200 fokon, gyakori locsolgatás mellett kb. 2 óráig süssük. Amikor már puha, vegyük le a fóliát és süssük ropogósra. Tálalhatjuk salátával, párolt zöldségekkel, rizzsel, burgonyával.
Összetevők
Jódozott étkezési só (étkezési só, kálium-jodid), Paprika, Fokhagyma, Cayenne bors
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g-ban |
|---|---|
| Energia | 376 kJ/90 kcal |
| Zsír | 2,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 12 g |
| ebből cukor | 7,2 g |
| Fehérje | 3,8 g |
| Só | 75,0 g |
Allergén információ
A termék gluténtartalmú gabonaféléket, tojást, tejet (laktóz), zellert, szóját, mustárt és szezámmagot is felhasználó gyártóüzemben készült.














Reviews
There are no reviews yet.