
Kalifa hántolt, felezett sárgaborsó 500g
A sárgaborsó kiváló növényi fehérjeforrás és magas rosttartalmú hüvelyes, amely támogathatja az emésztést.
398 Ft
In Stock
Leírás
Tudta, hogy a sárgaborsó nem csupán kiváló rost-, és fehérjeforrás, de nagy mennyiségben tartalmaz magnéziumot és káliumot is?
A kálium részt vesz a normál vérnyomás fenntartásában.
A magnézium hozzájárul a normál pszichológiai funkció fenntartásához.
Tápérték: 100g
| Energia | 1395 kJ/330 kCal |
| Zsír | 1.46 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.4 g |
| Szénhidrát | 53.7 g |
| amelyből cukor | 5.7 g |
| Fehérje | 21.3 g |
| Só | 0.1 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Földimogyoró |
| Diófélék |
| Szezámmag |














Reviews
There are no reviews yet.