Kalifa magyar mák ètkezèsi 250g
A mák, amelyet régóta, széles körben ismerünk, a mediterrán országokból ered.
A magas tápértékű mák értékes ásványi anyagokat, vitaminokat, fehérjét, és esszenciális zsírsavakat tartalmaz. Az ásványi anyagok közül foszfort, káliumot, magnéziumot, kalciumot, nátriumot és vasat, a vitaminok közül E-, B6-vitamint, biotint és pantoténsavat tartalmaz.
In Stock
Leírás
A Kalifa mák természetes alapanyag, amely karakteres, a hagyományos és modern konyha egyik kedvelt hozzávalója. Kiválóan alkalmas bejglikhez, rétesekhez, gubához, süteményekhez vagy akár palacsintatöltelékhez is. A Kalifa mák adalékanyagoktól mentes, minőségi választás a házias ízek szerelmeseinek.
Ásványi anyagok 100 g termékben:
• Cink (Zn²⁺): 6,9 mg (68%*)
• Magnézium (Mg²⁺): 425 mg (113%*)
• Vas (Fe²⁺): 9,58 mg (68%*)
*NRV: Napi beviteli referenciaérték felnőttek esetén.
A termék fogyasztása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet, valamint az egészséges életmódot.
Tápérték: 100 g
| Energia | 2097 kJ/506 kCal |
| Zsír | 37.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4.9 g |
| Szénhidrát | 12.7 g |
| amelyből cukor | 3.2 g |
| Fehérje | 22.5 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Földimogyoró |
| Diófélék |
| Szezámmag |
Összetevők
| Mák |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.