Kalifa Tarkabab 500g
Vegán – Paleo – Fehérjében gazdag – Jelentős ásványi anyag és vitamin forrás Összetevők: 100% étkezési szárazbab.
- Vegán
- Paleo
- Fehérjében gazdag
- Jelentős ásványi anyag és vitamin forrás
850 Ft
In Stock
Leírás
A Kalifa Tarkabab 500 g egy igazi tápanyagbomba, amely remek kiegészítője lehet mindennapi étrendednek. Kiemelkedő rost- és fehérjetartalma mellett gazdag magnéziumban, amely nélkülözhetetlen a normál csontozat fenntartásához. Tökéletes választás vegánok, paleo diétázók és mindenki számára, aki szeretne egészségesen étkezni.
Összetevők:
- 100% étkezési szárazbab
Tápérték: 100 g
| Energia | 1259 kJ/299 kCal |
| Zsír | 1.3 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.2 g |
| Szénhidrát | 40 g |
| amelyből cukor | 5.5 g |
| Fehérje | 21 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | 21.1 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.