Kinley Ginger Ale szénsavas üdítőital gyömbér ízesítéssel 1l (DRS)
Kinley szénsavas üdítőital, gyömbér ízesítéssel, igazi felfrissülés a mindennapokban. Gazdag ízélmény, hidegen a legfinomabb.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Kinley harmóniát hoz a felnőttek számára megalkotott szénsavas üdítőitalok világába. A Kinley Ginger Ale a szénsavas gyömbéritalok birodalmának ékköve, a kiegyensúlyozott és egyedülálló ízvilágával. A fűszeres és enyhén rozmaringos édes íz teszi igazán különlegessé.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 135 kJ/32 kCal |
| Zsír | g |
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 6.5 g |
| amelyből cukor | 6.5 g |
| Fehérje | g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
Víz; Fruktóz-glükózszirup; Fruktóz; Szén-dioxid; Étkezési sav: citromsav; Természetes gyömbéraroma egyéb természetes aromákkal; Savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-citrátok; Tartósítószer: kálium-szorbát; Színezék: szulfitos-ammóniás karamell; Növényi kivonatok rozmaring kivonattal












Reviews
There are no reviews yet.