Kölyök pezsgő TÖRLEY alma 0,75L DRS
A gyümölcsök zamata jól érvényesül ebben az elsősorban gyermekek számára összeállított gyöngyöző italban.A kicsik is „felnőttként” koccinthatnak az ünnepi asztalnál.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
850 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Alkoholmentes alma gyümölcsital, gyümölcstartalma 15%. Méltán lehet kedvenc főszereplője születésnapi zsúroknak és ünnepi alkalmaknak. A gyümölcsök zamata jól érvényesül ebben az elsősorban gyermekek számárára összeállított gyöngyöző italban.
Összetevők
Víz, Almalé 15%, Cukor, Szén-dioxid, Étkezési sav (citromsav), Tartósítószer (kálium-szorbát), Antioxidáns (aszkorbinsav), Aroma, Színezék (E 150d)
| Átlagos tápérték | 100 ml-ben |
|---|---|
| Energia | 175 kJ / 41 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| amelyből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrát | 10 g |
| amelyből cukrok | 10 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,03 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.