Kölyök pezsgő TÖRLEY meggy 0,75L DRS
- Valódi gyümölcsből
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
850 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A gyümölcsök zamata jól érvényesül ebben az elsősorban gyermekek számára összeállított gyöngyöző italban.A kicsik is „felnőttként” koccinthatnak az ünnepi asztalnál.
Összetevők
Víz, Meggylé 10%, Cukor, Szén-dioxid, Étkezési sаv (citromsav), Tartósítószer (kálium-szorbát), Antioxidáns (aszkorbinsav), Aroma, Színezék (E 163)
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 ml-ben |
|---|---|
| Energia | 175 kJ / 41 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| ebből telített zsírsav | <0,1 g |
| Szénhidrát | 10 g |
| ebből cukor | 10 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,03 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
















Reviews
There are no reviews yet.