Kotányi fokhagymás salátaöntet fűszerkeverék 13g
- A természet legjava
- Ízfokozók nélkül
- Tartósítószerek nélkül
- Színezékek nélkül
180 Ft
In Stock
Leírás
Fokhagymás salátaöntet fűszerkeverék
Összetevők
Dextróz, Cukor, Jódozott étkezési só (étkezési só, kálium-jodid), Vöröshagyma, Kukoricakeményítő, Fokhagyma (3, 5%), Petrezselyem, Bazsalikom, Repceolaj, Kurkuma, Lestyán, Metélőhagyma, Kapor
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
|---|---|
| Energia | 1376 kJ / 325 kcal |
| Zsír | 1,3 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 74 g |
| amelyből cukrok | 62 g |
| Fehérje | 2,7 g |
| Só | 16,6 g |
Allergén információ
Nyomokban gluténtartalmú gabonaféléket, tojást, tejet (laktóz), zellert, szóját, mustárt és szezámmagot tartalmazhat.
Adalékanyagok
Nem tartalmaz Mesterséges színezékekNem tartalmaz ÍzfokozókNem tartalmaz Tartósítószerek













Reviews
There are no reviews yet.