KOTÁNYI GRILL FŰSZERSÓ FOKHAGYMÁS 30G
Természetesen – ízfokozók, tartósítószerek, mesterséges színezőanyagok nélkül
- A természet legjava
298 Ft
In Stock
Leírás
A legkülönfélébb húsokhoz és halakhoz is ideális Kotányi Grill fokhagymás fűszersó egy klasszikus, kiegyensúlyozott fűszerkeverék fokhagymával és petrezselyemmel.
Finom fokhagymás aromát kölcsönöz a steaknek, a halaknak és a szárnyasoknak, és még omlósabbá teszi azokat grillezés közben.
Összetevők
Jódozott tengeri só (tengeri só, kálium-jodát), (30%) fokhagyma, Petrezselyem
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
|---|---|
| Energia | 427 kJ / 101 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 17 g |
| amelyből cukrok | 0,8 g |
| Fehérje | 5,9 g |
| Só | 68,0 g |
Allergén információ
Nyomokban gluténtartalmú gabonaféléket, tojást, tejet (laktóz), zellert, szóját, mustárt és szezámmagot tartalmazhat.














Reviews
There are no reviews yet.