Kotányi Salátaöntet Ezersziget fűszerkeverék 13g
A KOTÁNYI Ezersziget salátaöntet fűszerkeverék ideális választás friss saláták ízesítéséhez. A keverék természetes összetevőkből készül, ízfokozók, tartósítószerek és színezékek nélkül.
In Stock
Leírás
Egyszerűen elkészíthető, és tökéletesen illik különféle salátákhoz. A Kotányi márka a minőség és az ízek iránti elkötelezettségéről ismert.
Használat:
3-4 adaghoz: Keverjen össze 250 ml natúr joghurtot (kb. 3,6% zsír) 1 csomag KOTÁNYI Ezersziget salátaöntet fűszerkeverékkel. Hagyja állni 4-5 percig, majd közvetlenül tálalás előtt adja a salátához. Ízlés szerint sóval ízesíthető.
összetevők:
dextróz, cukor, jódozott étkezési só (étkezési só, kálium-jodid), paradicsompor, kukoricakeményítő, vöröshagyma, citrompor (maltodextrin, citromlé), MUSTÁRMAG, repceolaj, chili, paprikagranulátum.
Tápérték: 100g
| Energia | 1389 kJ/328 kCal |
| Zsír | 3 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.5 g |
| Szénhidrát | 69 g |
| amelyből cukor | 54 g |
| Fehérje | 3.7 g |
| Só | 15.4 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Mustár |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Tojás |
| Szójabab |
| Tej |
| Zeller |
| Szezámmag |













Reviews
There are no reviews yet.