Kozel Dark Dobozos Sör 0,5l
A Kozel Dark egy sötét barna sör, amelyet a cseh Plzeňský Prazdroj sörgyár készít. A Kozel Dark a hagyományos cseh sörkultúrát tükrözi, és az egyik népszerű változata a Kozel sörcsaládnak.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Kozel Dark Dobozos Sör 0,5 l. A Kozel Dark első ránézésre nem tűnik testesnek, de nem is ebben rejlik az ereje. Ez a könnyed, dark lager meg fog lepni téged selymességével, egyedi színével és karamellás ízjegyével, amelyeket négyféle maláta hozzáadásával érünk el. 3,8 %-os alkoholtartalommal. Ez a sör frissítő hatása mellet egyben tartalmas, telt ízhatást is nyújt fogyasztójának, a cseh sörök megszokott, kiváló minőségében. Friss és dinamikus ízét és illatát tiszta maláta összetételének köszönheti.
Tápérték: 100 g
| Energia | 145 kJ/35 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3.2 g |
| amelyből cukor | 0.9 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| Cukor |
| Komló |
| komlókivonat |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.