Lipton Ice Tea Barack szénsavmentes üdítőital 330ml
Élvezd a Lipton Ice Tea Barack különleges ízvilágát, amely fekete tea kivonattal és lédús őszibarackkal készült. A gyümölcsös és lágy aromák tökéletes harmóniát alkotnak, miközben kellemes felfrissülést nyújtanak.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A klasszikus jegestea cukrot és édesítőszert is tartalmaz, így kiegyensúlyozottan édes ízvilágot kínál. Tökéletes választás egy pihentető pillanathoz, ebéd mellé vagy akár egy hosszú nap frissítő kísérőjeként.
Hűtsd le és élvezd az ízek tökéletes összhangját!
Tápérték: 100 g
| Energia | 82 kJ/20 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.1 g |
| Szénhidrát | 4.6 g |
| amelyből cukor | 4.5 g |
| Fehérje | 0.05 g |
| Só | 0.02 g |
| Élelmi rost | 0 g |
összetétel:
víz, cukor, fruktóz, étkezési savak: citromsav, almasav; feketetea-kivonat (0,12%), sűrítményből előállított őszibaracklé (0,1%), savanyúságot szabályzó anyag: nátrium-citrátok, aromák, antioxidáns: aszkorbinsav; édesítőszer (sztéviából származó szteviol-glikozidok).
Allergének: -
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.