LIPTON Ice Tea szénsavmentes Zöld tea Citrom Zero 0,5L DRS
Energiamentes, citromízű szénsavmentes üdítőital zöldtea-kivonattal és édesítőszerekkel. Pasztörizált.
Csomagolás mérete: 0.5l
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
399 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Lipton citromízű energiamentes üdítőital zöld tea kivonattal és édesítőszerekkel. Pasztörizált. Tartósítószert nem tartalmaz.
Összetevők
Víz, Étkezési sav (citromsav), Zöldtea-kivonat (0, 14%), Savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), Aromák, Antioxidáns (aszkorbinsav), Édesítőszerek (aceszulfám K, szukralóz)
Tápérték: 100 g
| Energia | 5 kJ/1 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.03 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj

















Reviews
There are no reviews yet.