Lucullus Forralt bor ízesítő 60g
Forraltbor ízesítésére alkalmas keverék
250 Ft
In Stock
Leírás
Felhasználási javaslat
A bort melegítsük forrásig és adjuk hozzá a tasak tartalmát. Ízlés szerint tovább édesíthetjük kristálycukorral.
Tápérték: 100 g
| Energia | 1683 kJ/396 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 99 g |
| amelyből cukor | 99 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| kristálycukor |
| Aroma |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj



















Reviews
There are no reviews yet.