Maci Cikória instant kávé 250g
Cikória-gabonakávékivonat, porcukorral jól egyneműsített keveréke. Ínycsiklandó alternatív lehetőséget nyújt a kávé helyett.
- Pótkávé
- Azonnal oldódó
- Gabonából (cikória, árpa, rozs)
- Koffeinmentes
998 Ft
In Stock
Leírás
Maci Gyerekkávé azonnal oldódó pörkölt pótkávé kivonat. Koffeinmentes gabonakávé, mely bármely napszakban fogyasztható akár tejeskávéként, akár feketekávéként. A cikóriában található inulin illetve az árpában és rozsban található vitaminok és ásványi anyagok kedvező élettani hatással rendelkeznek.
Összetevők
| Cukor |
| Pörkölt pótkávé kivonat |
| Árpa |
| Rozs |
| Cikória aszalvány |
| Cukorrépa |
Tápérték: 100 g
| Energia | 1610 kJ/380 kCal |
| Zsír | 0.1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.1 g |
| Szénhidrát | 90 g |
| amelyből cukor | 65 g |
| Fehérje | 1.7 g |
| Só | 0.1 g |
| Élelmi rost | 6.2 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |















Reviews
There are no reviews yet.